Wygodny katalog miejsc i usług

Rozwijaj firmę z Nicelocal
20 milionów ludzi, którzy są gotowi wydawać pieniądze, odwiedza co miesiąc Nicelocal, aby wybierać najlepsze firmy. Upewnij się, że wybiorą Ciebie
Dowiedz się więcej
Wszystkie firmy z ocenami i opiniami
w Białystok
Recent reviews
4.6
4 opinie
Dorota
27 marzec 2023
Jedzenie pyszne Obsługa Super Polecam
4.8
23 opinie
Andrzej G.
12 marzec 2023
Zalety Miły kontakt, zaangażowanie, dyskrecja. Komentarz Polecam za skuteczność i wytrwałość, sprawa była nie łatwa ale materiał dowodowy został uzyskany .
Krystyna
2 marzec 2023
Zalety Polecam ten sklep. Zawsze swieze I smaczne wypieki wszystkie Panie obslugujace sa sympatyczne, zawsze doradza I wazne USMIECHNIETE a to jest wazne u ekspedjetki 🥰❤
Piotrek
17 luty 2023
Serwis udający profesjonalny, do momentu jak już zostawisz im pieniądze. Cena przed oddaniem im telefonu inna, potem, jak już przyszło do naprawy, o 500zł wyższa, co się "przypadkiem" zbiegło z tym, że powiedziałem, że chcę fakturę. Najpierw gwarancja niby rok, potem się nagle okazuje, że 6 miesięcy, co mimo to nie ma większego znaczenia bo jak przychodzi do reklamacji to się wypierają na zasadzie "i co nam zrobisz", pomijam już chamstwo i zbywanie klienta.
5
1 opinii
Ivi
30 styczeń 2023
Zamawiałam ściankę dekoracyjną i balony z helem na urodziny u Pani Ani.Miła obsługa, pełny profesjonalizm.Polecam gorąco!!!!
4.7
2 opinie
Elżbieta
18 grudzień 2022
Beznadziejny!!! Odsiedziałam tam prawie godzinę i wyszłam nie obsłużona!!! Totalny bałagan w rezerwacjach! Niesympatyczna, gburowata obsługa zarówno ze strony personelu jak i właścicelki. Ta godzina pozwoliła mi dokładnie obejrzeć ten lokal i więcej tam moja noga nie stanie! Nie wierzcie w te ich super opinie, które same sobie wypisują!!! Ten lokal powinien sprawdzić jakiś urząd kontroli, a najlepiej kilka... Porażka!!!
Fish
16 grudzień 2022
Kancelaria Fenix - nie polecam. Wpłaciłem zaliczę 2000 zł, po rezygnacji mecenas Mariusz poprosił o cierpliwość, miesiąc karencji. Po dwóch miesiącach udaje Greka, że niby nie znamy się i nie było sprawy. Ostrzegam przed oszustem!
Irena Z.
14 listopad 2022
Profesjonalne podejście do dzieci. Trenerzy merytorycznie przygotowani do prowadzenia zajęć.
Czy jesteś właścicielem firmy?
Zaktualizuj dane firmy, w tym godziny pracy, opcje płatności i nie tylko